5 powodów, aby wybrać materac lateksowy

materaceComments are off for this post.

Jesteś tutaj:5 powodów, aby wybrać materac lateksowy

1: Materace lateksowe są zdrowe i wolne od chemikaliów

100% naturalne lateksowe materace są wolne od chemikaliów, dodatków i klejów, które powodują, że inne materace pachną okropnie po otwarciu.

Zapach, który wydzielają inne materace, to gazowanie lotnych związków organicznych (VOC), które wdychasz do swojego ciała.

Lateks jest naturalnie hipoalergicznym i antybakteryjnym materiałem, dlatego nie wymaga żadnych dodatków. Lateks dla mniejszych materacy posiada również 100% naturalną barierę przeciwpożarową z wełny, która przekracza normy przeciwpożarowe, bez użycia chemikaliów.

2: Materace lateksowe są przyjazne dla środowiska

Naturalny lateks pozyskiwany w sposób odpowiedzialny jest zrównoważonym, odnawialnym zasobem. Oprócz standardów czystości i bezpieczeństwa certyfikaty te wymagają odpowiedzialnych praktyk środowiskowych.

Lateks, bawełna i wełna w naszym materacu są zbierane w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Jesteśmy dumni, że możemy spełnić wyższy standard dla zdrowia naszych klientów i dla zdrowia środowiska.

3: Świadomość społeczna

Oprócz wymogów zdrowotnych i środowiskowych nasze certyfikaty wymagają odpowiedzialnego zatrudnienia przy zbiorze lateksu, bawełny i wełny.

4: Materace lateksowe są wygodne

Wszystkie wymienione wyżej problemy zdrowotne, środowiskowe i społeczne są świetne, ale naszym zadaniem pozostaje stworzenie wygodnego materaca. Lateks to bardzo wygodna powierzchnia do spania.

Lateks ma właściwości odciążające punkt nacisku, co jest dobre dla każdego, ale jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na bóle krzyża i inne dolegliwości.

Lateks nie przenosi ruchu, więc jeśli twoje zwierzęta lubią skakać z łóżka przez całą noc, lub jeden partner rzuca się i obraca, dobry sen jest nadal możliwy.

Materace lateksowe są lepsze niż materace piankowe z pamięcią. Materace lateksowe są wentylowane dla dobrego przepływu powietrza i miękkości i nie zatrzymują ciepła ciała jak materace piankowe z pamięcią.

5: Materace lateksowe są trwałe bardzo, bardzo długo

Materac wykonany w 100% z naturalnego lateksu działa dłużej niż przeciętny materac.

Naturalny lateks działa dłużej niż materace wykonane z „mieszanego” lub syntetycznego lateksu, z których oba zawierają dodane substancje chemiczne. Nie używamy żadnych chemikaliów, dodatków ani tworzyw sztucznych – nie tylko są one niepotrzebne, ale są również szkodliwe. Mieszane i syntetyczne materiały rozpadają się szybciej i kosztują konsumenta. To kolejny powód, dla którego używamy 100% naturalnego lateksu w materacach.

Please follow and like us:
error
Top
Czech Czech Dutch Dutch English English French French German German Lithuanian Lithuanian Polish Polish Ukrainian Ukrainian